Teknolojioku iOS uygulaması yenilendi!

Teknolojioku iOS uygulaması yenilendi!

Teknolojioku iOS uygulaması yenilendi!

Bir süredir üzerinde çalıştığımız Teknolojioku iOS uygulaması yenilenmiş arayüzü ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Türkiye’nin en büyük teknoloji sitelerinden biri olan Teknolojioku‘da yer alan haber, inceleme, video ve nasıl yapılır içeriklerine mobil cihazınızdan da rahat ve kolay bir şekilde erişebileceksiniz.

Yeni tasarımla beraber Materyal Design anlayışı ile geliştirilen uygulama artık daha az yer kaplıyor. Sadece 15 Mbyte olan Teknolojioku uygulamasında video oynatımı sırasında oluşan sorunlar giderilirken, tasarım da güncel anlayışla elden geçirildi. Kullanıcı arayüzü de güncellenen uygulama artık daha hızlı açılırken mobil cihazda daha az yer kaplıyor.

Teknolojioku uygulamasını kullanabilmeniz için en az iOS 11.0 ve ya üst sürüme sahip olmanız gerekmektedir. Hem tablet hem telefon uyumlu olan Teknolojioku iOS uygulamasını ücretsiz olarak Apple Store üzerinden mobil cihazınıza indirebilirsiniz.

Uygulamamız ile ilgili her türlü yorum ve eleştirinizi bize ileterek size daha iyi geliştirmeler yapmak için yardımcı olabilirsiniz. Son olarak uygulamanın Android sürümünü de güncellediğimizi ve ona da buradan ulaşabileceğinizi de eklemeden geçmeyelim.

Etiketler:

Yorum Yaz